ŞİRKETE GENEL BAKIŞ

1986 yılında kurulan D-Link, gelişmiş network ürünlerinin; geniş bant, dijital, ses ve veri iletişim çözümlerinin tasarım, üretim ve pazarlamasında dünyanın lider firmalarından biridir. “İnsanlar için İletişim Ağları Oluşturmak” sloganı ile yola çıkan D-Link firması dijital ev kullanıcılarının, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin ve kurumsal işletmelerin global iletişim ağı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

D-Link’in ana uzmanlığı network teknoljileridir. Küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin iletişim ağı bağlantı çözümlerinde dünya lideridir. D-Link’in kuruluşundan bugüne; D-Link mühendisleri ile yeni teknolojilerin araştırma, geliştirme, tasarım ve üretim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Bu başarının altında, dünya coğrafyası üzerinde 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren satış ve teslim kanalları mevcuttur. D-Link, bilgisayar iletişim ağlarında 20 yılın üzerindeki tecrübesi ile mevcut talebi karşılayıp, üzerine ilave çözümler sunmaktadır. D-Link 2005 yılından itibaren her yıl yıllık 1 milyar dolar sınırını geçen ender network firmalarından biridir.

DÜNYADA D-LINK

D-Link’in uluslararası merkezi Taiwan’nın başkenti Taipei’dedir. Asya, Amerika ve Avrupa’da 100’dan fazla ülkede ülke ofisleri mevcuttur. Bu ülkelerden bazıları, ABD, Rusya, İngiltere, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, İsrail, Yunanistan, İsveç, Norveç, Danimarka, Finlandiya, Birleşik Arap Emirlikleri, Japonya, Singapur, Çin, Hindistan ve Türkiye’dir.

YENİLİKTE LİDER

D-Link Mühendisleri, sürekli gelişen ev ve iş yerleri iletişim ağı ihtiyaçlarını karşılamak üzere yeni ürünler geliştirmektedir. Teknoloji alanında D-Link’e ait pek çok patent ve telif hakkı bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; bilgisayarlar için uygulamaya özel entegre devre (ASIC) üretimi, donanım teknolojisi tasarımı, yazılım uygulamaları sayılabilir. D-Link ürünleri ve çözümleri yüksek performanslı ve zengin özelliklidir. Ürünlerimiz endüstri standartlarında FCC, Wi-fi Alliance ve CableLabs gibi uluslararası sertifikalara sahiptir.